Rubriky
Maniac

Zkrášlete své stoly s podnosy z akácie Nordic Natural Deep od T&G Woodware


Zkrášlete své stoly s podnosy z akácie Nordic Natural Deep od T&G Woodware

Viděli jste někdy naživo venkovskou anglickou kuchyni? Hraje v ní prim dřevo a jednoduché tvary, krásné jemné dekory a hlavně poctivá práce. To samé najdete i v kuchyňské kolekci značky T&G Woodware, která sama pochází z anglického Bristolu, a tak moc dobře ví, jak vytvořit ty pravé anglické doplňky nasáté venkovskou atmosférou.

O T&G Woodware

T&G Woodware je rodinná firma se sídlem v Bristolu, která se specializuje na výrobu kuchyňských doplňků a nádobí z dřeva. Firma již od roku 1975 nabízí širokou škálu kvalitních produktů z přírodních materiálů, které ocení každý, kdo má rád přírodní vzhled a zdravé prostředí. Firma dbá na kvalitu svých produktů, a proto používá pouze nejlepší a certifikované dřevo, které zaručuje dlouhou životnost a odolnost.

Nordic Natural Deep podnos z akácie

V rámci kuchyňské kolekce T&G Woodware najdete i podnos Nordic Natural Deep z akácie, který je dokonalým způsobem, jak zkrášlit vaše stoly a podávat na nich své oblíbené pokrmy. Tento podnos je vyroben z kvalitního akáciového dřeva a jeho rozměry jsou 25 x 16 x 5 cm. Podnos je ideální nejen k podávání jídel, ale také k uspořádání drobných dekorací, jako jsou například svíčky nebo květiny. Pro snadné čištění je podnos potažen vrstvou ochranného laku, díky kterému se snadno udržuje.

Kolekce Nordic

Kromě podnosu Nordic Natural Deep najdete v kuchyňské kolekci T&G Woodware také další produkty ze série Nordic. Produktová řada Nordic zahrnuje nejen podnosy, ale také další doplňky do kuchyně, jako jsou prkna na krájení, misky, talíře a další. Celá řada Nordic je vyrobena z kvalitního dřeva a nabízí jednoduchý a nadčasový design, který se hodí do každé kuchyně a umocní pocit venkovského stylu.

Výhody dřevěných produktů

Dřevěné produkty mají mnoho výhod oproti produkty vyrobeným z jiných materiálů. Dřevo je materiál, který je ekologický, přírodní a navíc je velmi odolný. Dřevěné produkty jsou navíc velmi estetické a díky svému přírodnímu vzhledu umocňují pocit venkovské atmosféry. Dřevo má navíc antibakteriální vlastnosti, které z něj dělají ideální materiál pro výrobu kuchyňských doplňků, jako jsou například prkna na krájení.

Zakoupěte si podnos Nordic Natural Deep

Jestliže máte zájem o akátový podnos Nordic Natural Deep od T&G Woodware, nakupovat ho můžete na internetovém obchodě Srovnavacnabytku.cz, který nabízí širokou škálu kuchyňských doplňků a nábytku za super ceny. Na webu si můžete prohlédnout kompletní nabídku produktů T&G Woodware a vybrat si nejen podnos Nordic Natural Deep, ale i další kuchyňské doplňky ze série Nordic.

Nordic Natural Deep podnos z akácie

Zdroj obrázku: Srovnavacnabytku.cz