Rubriky
Maniac

Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL – praktické vysouvání a objem 18 litrů


Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL

Praktické vysouvání a objem 18 litrů

Vyřešte svůj problém s odpadky raz dva! Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL s objemem 18 litrů vám nabízí praktické vysouvání a jednoduchou instalaci, kterou zvládnete sami.

Výsuvné odpadkové koše za skvělou cenu, které vám okamžitě usnadní třídění odpadu i v malé kuchyni. Koše se vysouvají z pevně zabudovaných pojezdů ve skříňce po otevření dvířek a vytahování je plné, takže se pohodlně dostanete ke každé nádobě.

Vestavný odpadkový koš Elletipi ECOFIL

Instalace je snadná a zvládnete ji svépomocí sami. Pouze zašroubujete 4 šrouby a koš je pevně připevněn ke dnu skříňky.

Každý koš je vybaven víkem a každé víko lze barevně rozlišit pomocí samolepících štítků, které jsou součástí balení. Plastové odpadkové nádoby mají na horní straně výřez, pomocí kterého lze do jedné nádoby umístit dva sáčky a tím si rozšířit počet druhů tříděného odpadu.

Elletipi ECOFIL - plné vysouvání

Každé víko je osazeno dvěma filtry, které jdou prát či je jednoduše vyměnit. Díky nim se zamezí nepříjemnému šíření zápachu a koš zůstane stále čistý.

A pokud potřebujete větší objem na odpadky, nebojte se! Naše nabídka obsahuje koše s objemem až 50 litrů. Rychle si vyberte a ulehčete si práci s tříděním odpadu již dnes.

Vyberte si svůj Elletipi ECOFIL teď a ulehčete si třídění odpadu a úklid v kuchyni!