Rubriky
Maniac

Umělá květina Consolva od Kave Home o velikosti 10 cm

Umělá dekorativní rostlina Kave Home Consolva je svěžím doplňkem do všech interiérů a komerčních prostor. Její věrohodné provedení a krásný designový květináč ve zlato-černém provedení dodá vašemu domovu tu správnou jiskru. Rostlina je ideální záležitostí pro všechny milovníky bezúdržbových rostlin.

Krása a věrohodnost

Consolva je jedním z nejkrásnějších umělých květin na trhu. Kave Home vynaložilo veškeré úsilí, aby tato květina vypadala co nejvíce reálně. Květina je pečlivě tvarována a barvena do nejmenších detailů a její vzhled je téměř nerozeznatelný od opravdové rostliny. Oba jsou rozpoznatelné pouze při styku s nimi. Consolva je perfektní volbou pro každého, kdo nemá čas nebo zručnosti na pečování o skutečné rostliny, ale stále chce mít v bytě svěží vzhled květin.

Vhodná pro všechny interiéry

Consolva je dokonalou dekorací do každého interiéru. Kromě své krásy a věrohodného vzhledu se dokonale hodí do každého prostoru. Její úžasný designový květináč dodává výrobcem slibovanou jiskru do všech domácností a komerčních prostor. Květináč se vyznačuje svým zlatým-cerným odstínem, který dokonale ladí s mnoha různými typy nábytku a dekorací. Consolva se hodí do kancelářských prostor a oblíbená je i mezi úpravci interiéru, kteří se snaží navodit unikátní atmosféru v některých prostorech.

Výhodou je bezúdržbovost

Consolva nevyžaduje žádnou speciální péči. Nevyžaduje pravidelné zavlažování, neumožňuje proplékání, nesoustřeďuje hmyz. Rostlina nepotřebuje osvětlení, a proto je vždyčerstvá a nevysychá. Pro její udržování stačí ji pravidelně otřít vlhkým hadříkem, aby se odstraňil prach a nečistoty. Consolva se také nehodí pro alergiky, kteří by mohli mít problémy s pravými květinami.

Závěr

Pokud hledáte dekorativní doplněk do vašeho bytu nebo kanceláře, je Consolva ideální volbou. Vypadá extrémně reálně, a proto je těžké ji rozlišit od skutečné rostliny. Krásný designový květináč dodává vašemu prostoru tu správnou jiskru. Výhodou je její bezúdržbovost, takže si můžete být jisti, že bude vypadat ustavičně svěží a krásně. Proto doporučujeme tuto květinu obecně pro všechny milovníky designových a bezúdržbových rostlin, kteří se nebojí investovat do kvality a designu.

Kave Home Consolva

Pořiďte si Kave Home Consolva za skvělou cenu na stránkách Maliboo.cz: https://www.maliboo.cz/produkt/umela-kvetina-kave-home-consolva-10-cm