Rubriky
Maniac

Tmavě šedé Kindsgut Cloud – silikonové prostírání ideální pro rodiče

Zpestřete svému dítěti stolování s praktickým silikonovým prostíráním značky Kindsgut. To ochrání desku stolu před poškozením, takže se nemusíte obávat rozlitých nápojů nebo rýh od příboru.

Zdravotně nezávadné složení

Složení je zdravotně nezávadné v souladu s nařízeními Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Neobsahuje sloučeniny BPA/BPS, olovo, ftaláty ani PVC.

Vhodné pro domácí i venkovní použití

Kindsgut Cloud je vhodné pro využití jak doma, tak na venkově, když se rozhodnete s dítětem posedět v trávě. Díky silikonovému materiálu je Kindsgut Cloud snadno omyvatelné a odolné vůči rozlití nápojů a pokrmů.

Moderní design

Tmavě šedá barva prostírání a motiv mraků přidávají prostoru moderní vzhled. Kindsgut Cloud doplní skvěle interiér i exteriér vašeho domova a určitě zaujme vašeho malého potomka.

Kindsgut Cloud - silikonové prostírání

Velikost a rozměry

Prostírání má velikost 49 x 27 cm, takže je dostačující i pro větší talíře a sklenice. Pokud se rozhodnete Kindsgut Cloud po použití vyčistit v myčce, nevadí. Silikonový materiál totiž snese teploty až do 230 °C.

Závěrem

Prostírání značky Kindsgut Cloud je skvělou volbou pro rodiče, kteří chtějí svému dítěti poskytnout praktické a moderní řešení pro stolování. Snadná údržba, zdravotní nezávadnost a moderní design jsou jen některé z výhod, které Kindsgut Cloud nabízí.

Kindsgut Cloud - silikonové prostírání