Rubriky
Maniac

Skleněná magnetická tabule Euroart: praktický pomocník pro vaše zápisky a plány!


Skleněná magnetická tabule Euroart je ideálním pomocníkem pro organizaci vaší práce, plánování projektů či výrobu to-do listů. Díky svému stylovému vzhledu je také vynikajícím doplňkem vašeho interiéru. Navíc vám ušetří papír a prostor na stole.

MT-30×80 – PEPPER II – 6002

Tato skleněná magnetická tabule má rozměr 30/80/1,5 cm a je dodávána s tužkou a magnety. Je vyrobena z kvalitního skla a vybírat si můžete z několika barevných provedení podle vašich představ. Např. MT-30×80 – PEPPER II – 6002 nabízí moderní kombinaci bílé a černé barvy s červenými prvky.

Skleněná magnetická tabule Euroart

Praktické využití

Skleněná plocha umožňuje nápisům a kresbám odpornost, při použití čistícího prostředku ji velmi snadno udržíte v čistotě. Je výborná pro zaznamenávání myšlenek, nápadů, nebo jako schránka pro důležité zprávy. Navíc ji lze použít také jako nástroj pro prezentaci.

Díky magnetickému povrchu můžete připevnit důležité papíry, poznámky, plány nebo fotografie. Skleněná magnetická tabule Euroart je výborná nejen do kanceláře, ale také do společenských, nebo obývacích místností.

Skleněná magnetická tabule Euroart

Kde zakoupit?

Pokud vás oslovila skleněná magnetická tabule Euroart a chtěli byste si zakoupit, navštivte e-shop našeho partnera vybirejnabytek.cz. Zde si můžete vybrat z široké škály barev a tvarů to, co nejlépe vyhovuje vašim potřebám a vkusu.