Rubriky
Maniac

Šatní skříň Smyk s barevnými úchytkami v růžové barvě IDZ – recenze a popis v češtině


Prostor pro úpravu oblečení a další vlastnosti

Šatní skříň Smyk s barevnými úchytkami v růžové barvě IDZ je ideálním vybavením pro ty, kteří potřebují dostatek skladovacího prostoru pro své šaty, bundy, topy a další oblečení. Díky své velikosti nabízí dostatek prostoru pro většinu kolekcí oblečení.

V této šatní skříni je 3 police a 1 tyč pro zavěšení oblečení, což poskytuje dostatek prostoru pro uložení a systematickou organizaci vašeho oblečení. Úchytky jsou vyrobeny z dřeva, čímž dodávají skříni elegantní a minimalistický nádech.

Elegantní design a kvalita materiálu

Šatní skříň Smyk vyniká svým minimalistickým a elegantním designem. Čisté bílé čelo a tělo v kombinaci s dřevěnými úchytkami, skříň získává svoji osobitou eleganci. Kromě designu, má skříň také mimořádnou kvalitu materiálů, ze kterých je vyrobena.

Laminovaná deska je odolná proti poškrábání a zvládne i vysoké teploty. Je vyrobená z vysoce kvalitní a pevné laminované desky o tloušťce 16 mm. Hrany skříně jsou zakončeny dýhou ABS, což snižuje riziko poškození při manipulaci.

Specifikace produktu

Dostupné jsou různé barvy dřevěných úchytů, aby mohla být vybrána varianta nejvhodnější pro váš pokoj. Skříň je zcela nová, zabalená v původním obalu a dodává se v baleních pro vlastní montáž. Sada obsahuje jasný návod k montáži a všechny potřebné prvky jsou součástí balení.

Navštivte web www.skvelynabytek.cz a získejte více informací o této skvělé šatní skříni Smyk s barevnými úchytkami v růžové barvě IDZ.