Rubriky
Maniac

Rohová sedací souprava RICO: dokonalé pravé provedení se stylem Soro 76/Soro 83


Přehled produktu

Hledáte do svého obývacího pokoje pohodlnou, rohovou sedací soupravu? Tato souprava má 250 x 160 x 85 cm, čímž získáte několik metrů sedací plochy a je třeba také zmínit rozkládací mechaniku, kterou v sobě sedací souprava RICO obsahuje. Díky ní získáte jednoduchým rozložením spací plochu o rozměrech 210 x 125 cm a k tomu ještě úložný prostor.

Design

Tato rohová sedací souprava RICO je elegantní a moderní. Je k dispozici v provedení Soro 76/Soro 83 a vypadá naprosto skvěle. Pokud hledáte sedací soupravu, která nejenže bude pohodlná, ale bude také skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji, RICO je tou správnou volbou.

Kvalita

RICO byla navržena a vyrobena v Evropě s ohledem na kvalitu. Hlavní konstrukce je vyrobena z kvalitního dřeva, aby byla pevná a stabilní. Sedací plochy jsou potom vyplněny pohodlným materiálem, aby byla sedací souprava pohodlná. Celkově je kvalita RICO mimořádně vysoká.

Provedení

RICO je k dispozici v provedení Soro 76/Soro 83. Tento styl dodává sedací soupravě moderní vzhled a je k dispozici v několika různých barevných provedeních. Vybrat si tak můžete přesně to, co nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Závěr

Pokud hledáte rohovou sedací soupravu s elegantním vzhledem a kvalitním provedením, RICO je tou správnou volbou. Můžete si vybrat z několika barevných provedení a získat tak sedací soupravu, která bude nejenom pohodlná, ale bude také skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji. Navíc díky rozkládací mechanismu a úložnému prostoru získáte i praktické využití.

Rohová sedací souprava RICO

Zobrazit produkt na stránkách prodejce