Rubriky
Maniac

Praktický a stylový zahradní box DURAMAX v dekoru dubu s rozměry 134 x 74 cm (71045)


Praktický a stylový zahradní box DURAMAX

Úložiště pro různé zahradní vybavení

Zahradní vybavení je často nezbytnou součástí každé zahrady. Ať už se jedná o polstry k zahradnímu nábytku, nářadí, grily nebo příslušenství k bazénu nebo hračky, většina těchto věcí nemá své místo vevnitř domu. Právě proto je zahradní box DURAMAX ideálním řešením pro jejich uložení venku.

Vysoce kvalitní materiály

DURAMAX zahradní box je vyroben ze žárově zinkovaného ocelového plechu s práškovým nástřikem, který je garantem vysoké kvality a dlouhé životnosti. Navíc po něm není třeba pravidelně pečovat, protože se jedná o materiál nenáročný na údržbu.

Plynové písty pro snadné otevírání

Víko zahradního boxu se snadno otevírá díky plynovým pístům, což usnadňuje manipulaci s větší objemem předmětů. Také lze zvolit velikost boxu podle jeho plánovaného použití.

Mojiště i proti povětrnostním podmínkách

Zahradní box DURAMAX v dekoru dubu s rozměry 134 x 74 cm (71045) je odolný proti povětrnostním vlivům, což ho činí velmi praktickým výběrem pro všechny, kteří hledají úložiště pro své zahradní vybavení. Navíc lze box uzamknout, aby byl jeho obsah v bezpečí. Avšak, zámek není součástí balení a je nutné ho zakoupit zvlášť.

Technické parametry

Pokud se jedná o technické zázemí zahradního boxu DURAMAX, jsou jeho hlavními parametry:

  • síla materiálu konstrukce – 0,5 cm
  • síla materiálu opláštění – 0,26 cm

Zahradní box DURAMAX

Zdroj: nabytekted.cz

Vytvoření úložiště pro zahradní vybavení je velmi důležité, protože chrání vaše investice před vnějšími vlivy a prodlužuje jejich životnost. S dekorativním prvky dubu, je zahradní box DURAMAX také stylovým doplňkem každé zahrady a určitě stojí za to tento výrobek pořídit.