Rubriky
Maniac

ORIENTÁLNÍ KOBEREC CZARIS – HNĚDÁ A ŽLUTÁ, ROZMĚRY 200/300 CM

Hledáte originální koberec na podlahu a chcete si dopřát něco výjimečného? Pak vsaďte na tento orientální koberec od značky ESPOSA! Bytový doplněk s rozměry cca 200 x 300 cm si oblíbíte pro moderní pruhovaný dekor v šedé a žluté barvě.

Vynikající materiál

Jeho povrch tvoří z 95 % střižní vlna. Díky tomu je velmi příjemný pro nohy a zároveň má vynikající izolační vlastnosti.

Ruční práce z Indie

Ručně tkaný koberec je vhodný také na povrchy s podlahovým topením. Ať do ložnice, jídelny nebo obývacího pokoje: tento ručně vyrobený koberec z Indie bude každému pokoji slušet!

Orientální koberec Cazaris

Vhodný do každého interiéru

Orientální vzor je navíc v poslední době velkým trendem v oblasti bytového dekoru, což z koberec učinilo výborný doplněk do každého interiéru. Tento koberec ve stylových barvách a moderním designu bude skvěle vypadat jak na tmavých, tak i světlých podlahách.

Kvalitní a unikátní koberec

Koberec je vyráběn ručně, což ho činí kvalitním a unikátním kusem. Pokud si ceníte originálních kousků v dekoraci, bude tento orientální koberec tou správnou volbou pro vás.

Orientální koberec Cazaris

Kde si můžete koberec zakoupit

Pokud jste se rozhodli pro tento originální koberec, můžete si ho zakoupit na tomto odkazu: Cazaris orientální koberec 200/300 cm hnědá/žlutá. Tento koberec bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru a zároveň poskytne pohodlí vašim nohám.