Rubriky
Maniac

Nový masivní dubový kulatý stůl pro elegantní jídlo – Cioata Veneto 150 cm


Jídelní stůl Veneto od značky Cioata si oblíbí každý milovník dřevěného nábytku. Je vyrobený z masivního dubového dřeva a díky jeho proporcím kolem sebe usadí až šest osob. Bude se vyjímat jak v moderních, tak i v klasicky zařízených interiérech.

Krásný design stolu Veneto

Stůl Veneto má kulatý tvar a průměr 150 cm. Jeho rozměry jsou ideální pro zasedání více než dvou osob. Díky svému kulatému tvaru nabízí každému hostovi stejnou dávku interakce a podporuje společenskou atmosféru během jídla.

Kvalita zpracování a použité materiály

Cioata se vyrábí v Evropě a stůl Veneto je právě jedním z produktů této značky. Při jeho výrobě byly použity pouze nejkvalitnější materiály. Dubové dřevo, z něhož je tento stůl vyrobený, je extrémně odolné a má téměř neomezenou životnost.

Stůl Veneto – investice na celý život

Masivní dubový stůl Veneto je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a krásný stůl pro svou jídelnu. Můžete si být jisti, že tento stůl se bude nádherně vyjímat nejen v současnosti, ale i v budoucnu. Investice do něj se vám rozhodně vyplatí.

Zajímavý odkaz na produkt

Koupit stůl Veneto můžete na webu Codina. Více informací o produktu a jeho ceně najdete na www.codina.cz.

Perfektní stůl pro společenská setkání

Ať už usednete s rodinou či přáteli, od stolu Veneto se nebude chtít nikdo zvednout. Jeho kulatý tvar a perfektní velikost nabízí jedinečný zážitek z jídla. A je to právě důvod, proč si mnoho zákazníků pochvaluje, že tento stůl nakonec koupili.

Dubový kulatý stůl Veneto

Závěrem

Stůl Veneto od značky Cioata je skvělá volba jak pro rodiny s dětmi, tak i pro každého milovníka designového nábytku. Jeho krása a kvalita zpracování vám zajistí, že se do něj zamilujete na první pohled a že ho všechny vaše hosty budou obdivovat. Pokud hledáte stůl pro svou jídelnu, neváhejte a sáhněte po stolu Veneto.