Rubriky
Maniac

Novinka: Šatní skříň DRETIN 160 v černé barvě pro moderní interiér


Moderní provedení pro váš domov

Šatní skříň DRETIN 160 v černé barvě je skvělou volbou pro každého, kdo touží po moderním provedení svého interiéru. Skříň se hodí do ložnice i dětského pokoje a nabízí praktické řešení pro uložení vašich šatů a doplňků.

Kvalitní materiál a praktické řešení

Korpus šatní skříně je vyroben z kvalitního LTD v elegantní černé barvě. Posuvné dveře sestávají z klasického zrcadla, které zvětší vaši místnost a poskytnou vám možnost posoudit celkový outfit. Hrany skříně jsou ohraničeny ABS páskou pro vylepšení estetického dojmu při otevírání.

Praktické uspořádání polic dle perokresby

Skříň nabízí řešení pro uložení šatů a doplňků dle vašich potřeb. Uspořádání polic je připraveno dle přehledné perokresby, která vám umožní šatní skříň DRETIN 160 snadno a rychle sestavit na vašem místě.

Parametry výrobku

Šatní skříň DRETIN 160 v černé barvě nabízí výšku 215 cm, šířku 160 cm a hloubku 61 cm. Kromě toho je výrobek vyroben z kvalitního materiálu LTD a dodává se v demontu s 24 měsíční zárukou.

Pro více informací navštivte oficiální stránky společnosti Esrom a objednejte si šatní skříň DRETIN 160 v černé barvě již dnes!

Šatní skříň DRETIN 160 v černé barvě


Všechna práva vyhrazena © 2021 Esrom.cz