Rubriky
Maniac

Novinka – ASIR Šatní skříň MODE pro dokonalou organizaci vašich šatů


Nejmodernější design pro dokonalou organizaci vašich šatů

ASIR Šatní skříň MODE je designová šatní skříň, která je tvořena spojením skříně na kabáty s regálovou skříní. Toto spojení uzavírá trojice dveří v moderním designu a nabízí tak dokonalý úložný prostor pro vaše oblečení, boty, doplňky a další věci, které potřebujete mít při ruce.

Šatní skříň MODE má nejen moderní vzhled, ale také je docílena UV povrchovou úpravou. Je vyrobena z 18 mm silných desek pokrytých 100% melaminem, habrových nohou a provazových rukojetí. To zaručuje nejen pevnost, ale také dlouhou životnost a odolnost při denním používání.

Široká nabídka úložného prostoru potěší možná právě Vás

Šatní skříň MODE má celkové rozměry šířka 135 cm, hloubka 52 cm a výška 192 cm. Rozměry policové části jsou šířka 45 cm a výška polic 35 cm. Výška nohou je 10 cm. Tento prostor uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků, kteří vyžadují mnoho úložného prostoru.

ASIR Šatní skříň MODE nabízí široké spektrum úložných oddílů, včetně poliček pro skládání oblečení, výklopných tyčí pro věšení košil a dalších nezbytností. Tento design uspokojí potřeby každého používatele a dokonale organizuje vaše šatníky a skříně tak, aby byly rychle a snadno přístupné.

Nakupte přímo online

ASIR Šatní skříň MODE je k dispozici ke koupi online přímo na stránkách https://www.vybirejnabytek.cz/produkt/asir-satni-skrin-mode. Stačí vybrat svou oblíbenou barvu a velikost a můžete si být jisti, že získáte kvalitní zboží za výhodnou cenu.

Závěrem lze říci, že ASIR Šatní skříň MODE je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají moderní a funkční skříň pro své šatníky a skříně. S tímto produktem získáte nejen široký prostor pro vaše oblečení, ale také moderní design, který dokonale ladí s vaším interiérem. Objednejte si ASIR Šatní skříň MODE již dnes a užijte si perfektně organizovanou skříň na celý život!