Rubriky
Maniac

Nová čalouněná postel BLANCA Boxsprings v barvě Nube 3 v velikosti 140 x 200 cm!


Postel BLANCA Boxsprings v barvě Nube 3

Elegantní pohodlná postel typu boxspring z kolekce BLANCA s plochou 140 x 200 cm.

Kvalita a design

Postel BLANCA Boxsprings patří mezi produkty s vysokou kvalitou a moderním designem. Díky svému vzhledu se hodí nejen pro soukromé byty a domy, ale i pro interiéry hotelů a penzionů.

Komfort a pohodlí

Postel BLANCA Boxsprings je navržena tak, aby Vám poskytla největší možný komfort a pohodlí. Díky pružinovému jádru a dvěma matracím (vrchní matrace s paměťovou pěnou) se tato postel přizpůsobí tvaru Vašeho těla a poskytne Vám dokonalý spánek.

Kvalita a komfort jsou klíčovými parametry, které rozhodují o tom, zda je postel pro Vás tou pravou a zda si na ni zvyknete.

Specifikace

Rozměry

  • Šířka: 140 cm
  • Délka: 200 cm

Materiál

  • Rám postele: masivní dřevo
  • Nohy postele: kov
  • Čela postele: kvalitní textilie
  • Matrace: pružinové jádro, vrchní matrace s paměťovou pěnou

Detail postele BLANCA Boxsprings

Údržba

Pro zachování vzhledu a kvality postele BLANCA Boxsprings je vhodné ji pravidelně ošetřovat vhodnými prostředky. Je také možné odstraňovat skvrny různými prostředky, které jsou určeny pro daný typ textilu.

S pozitivními vlastnostmi souvisí i určitá údržba, kterou je třeba dodržovat, aby se postel stala dlouhodobým, spolehlivým a pohodlným místem pro Vaši odpočinek.

Kde si pořídit

Pokud jste zaujat/a touto elegantní a pohodlnou postelí BLANCA Boxsprings v barvě Nube 3, neváhejte a navštivte e-shop nabytekprehledne.cz, kde si můžete postel pořídit za výhodnou cenu. Klikněte zde pro více informací.

Vyberte si postel BLANCA Boxsprings jako spolehlivé a elegantní řešení kvalitního spánku a odpočinku.