Rubriky
Maniac

Muškátově šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro: praktický kousek do zahrady!

Stůl je zahraniční výroby a vyrábí ho společnost Fermob. Celokovový stůl Bistro je inspirován stoly, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Dnešní moderní pojetí tohoto stolu neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti.

Stůl Bistro je velice praktický, protože se skvěle hodí do zahrady a na terasu. Skládací konstrukce stolu Vám umožňuje snadné a rychlé skladování. Díky tomu se Vám nikdy nestane, že by Vám stůl zabíral zbytečné místo na terase, pohodlně ho můžete uskladnit a kdykoli zase vytáhnout.

Kvalitní materiály

Stoly Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Stůl je vyroben z výborného kovu, který pružný a navíc můžete vybírat 24 barev dle vzorníku, abyste si stůl co nejvíce přizpůsobili vašemu stylu.

Doporučení pro čištění

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Pokud si stůl Bistro pořídíte, budete mít jedinečnou příležitost vyzdobit svou zahradu nebo terasu skvělým kouskem, který se úplně hodí ke kotání party u grilu nebo sezení s rodinou u kávy. Pokud uvažujete o tom, že by Vám tento stůl mohl vyhovovat, doporučujeme Vám si ho zakoupit na stránkách maliboo.cz. Tam najdete širokou nabídku skládacích stolů Bistro v různých barvách, designech a po velmi přijatelných cenách.

Pro objednání si stolu Bistro od společnosti Fermob můžete kliknout na následující odkaz: muškátově šedý kovový skládací stůl Fermob Bistro.