Rubriky
Maniac

Modulární a praktický odkládací stůl EDI v antracitovém provedení pro každý interiér


Snadné ukládání jídla a nápojů

Stolek EDI je ideálním řešením pro ty, kteří milují sledování TV při konzumaci jídla. Díky svému praktickému provedení Vám umožní snadné ukládání jídla a nápojů, které si můžete snadno a pohodlně odkládat přímo na stůl.

Vyberte si ten, který Vám nejvíc vyhovuje

Stolek EDI je k dispozici ve velkém množství provedení a zároveň je modulární, takže si můžete vybrat ten, který Vám nejvíc vyhovuje. Můžete si vybrat stůl se dvěma nebo třemi pohovkami, v závislosti na tom, jaké množství jídla a nápojů chcete při sledování TV mít k dispozici.

Kvalitní materiál a moderní design

Stolek EDI je vyroben z kvalitních materiálů a má moderní design, takže bude vypadat skvěle v každém interiéru. Navíc, EDI je velice snadno rozložitelný, takže si ho můžete snadno a rychle přemístit z jedné místnosti do druhé.

Bezpečné a jednoduché použití

Stolek EDI je navržen s ohledem na bezpečnost a snadné použití. Díky svému praktickému provedení se snadno čistí a udržuje. Navíc, má integrovaný držák na dálkový ovladač, takže už nikdy neztratíte ovladač na TV.

Minimalistický design pro každou místnost

Stolek EDI v antracitovém provedení má minimalistický design, takže bude skvěle vypadat v každé místnosti. Navíc můžete stůl doplnit o polštářky v různých barvách a vzorech, aby se perfektně hodil k Vašemu interiéru.

Vyberte si stolek EDI, který Vám bude nejvíce vyhovovat a užívejte si své oblíbené jídlo a nápoje u TV. Neodoláte pokušení jíst u televize? Pak Vám tento stolek EDI bude vhodným služebníkem.

Stolek EDI

Zdroj: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/odkladaci-stolek-edi-antracit