Rubriky
Maniac

Mátově zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA – luxusní a stylová volba pro váš jídelní prostor

Sametové jídelní židle Cera od značky MICADONI dodá každému interiéru šmrnc! Každého zaujme svým příjemným sametovým čalouněním s prošívanými detaily na zádové opěrce.

Sezení je podtrženo zlatě lakovanou podnoží, která poskytuje kvalitní stabilitu. Kolekce Cera je nabízena v řadě barevných provedení, díky kterým si můžete vybrat tu pravou do vašeho interiéru.

Mátově zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA

Tip k čištění

Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec.

Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou.

Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Vyberte si svou mátově zelenou sametovou jídelní židli MICADONI CERA na www.nabytekprozivot.cz a udělejte si radost s novým kouskem do vašeho jídelního prostoru!

Mátově zelená sametová jídelní židle MICADONI CERA