Rubriky
Maniac

Mangová stolní lampa s bavlněným stínidlem od Bloomingville – krása přírody i designu!


Mangová stolní lampa s bavlněným stínidlem od Bloomingville

Stolní lampa Svale od značky Bloomingville je unikátní spojení krásy přírody a designu. Její originální vyřezávaná podstava z masivního mangového dřeva jí dodává úžasný vzhled, který kupodivu ladí se všemi styly interiérů.

Stolní lampa Svale od Bloomingvile

Vyřezávaná podstava pro originální vzhled

Na první pohled si na této lámce zamilujete její originální vyřezávanou podstavu z masivního mangového dřeva. Ta svým tvaru připomíná kouli a zdobí jí výrazné vroubky a zajímavá přírodní kresba. Tento jedinečný prvek udělá dojem nejen na vás, ale i na vaše hosty.

Bavlněné stínidlo pro neutrální vzhled

Podstava lampy je doplněna bavlněným stínidlem, které svou neutrální bílou barvou dává podstavě vyniknout. Stínidlo navíc propouští dostatek světla, kterým můžete osvětlit jakýkoliv kout vašeho domova.

Doplněk, který zvedne váš interiér na novou úroveň

Stolní lampy jsou v interiéru nezbytností. Tato lampa od značky Bloomingville však dokáže být mnohem více než jen běžným doplňkem. Její originální design a prvotřídní kvalita materiálů dokáže zvednout váš interiér na novou úroveň. Návštěvy u vás budou jistě plné obdivu, zejména, když jim povíte, že lampa pochází od značky Bloomingville.

Pozn.: Žárovka není součástí balení.