Rubriky
Maniac

Luxusní sametová podnožka s zlatou podnoží od MICADONI MAMAIA


Elegantní a nadýchaný design

Podnožka MICADONI MAMAIA zaujme na první pohled svým nadýchaným vzhledem. Velmi příjemné sametové čalounění a kovová podnož vytváří kontrast, který interiéru dodá elegantní vzhled a nádech luxusu. Díky zajímavému prošívání vzniká jemný design, který do vašeho domova vnese lehkost a styl.

Nejlepší na této podnožce je, že kromě své krásy, nabízí i praktičnost. Můžete ji snadno přemístit a použít například jako dodatečné sezení nebo opěrku pro nohy.

Kvalitní výroba na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a je tak ojedinělým kouskem pro vaše bydlení. Pokud si tedy pořídíte tuto podnožku, budete mít záruku toho, že nikdo jiný ji nemá. Navíc kvalitní a precizní výroba zaručí, že podnožka vydrží dlouhé roky a bude vám sloužit perfektně.

Komfort a styl Ve společnosti produktů Mamaia

Mamaia je značka, která se zaměřuje na luxusní interiérové doplňky. Jejich produkty zahrnují mimo jiné kvalitní polštáře, deky nebo prostírání. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají nadčasový design.

S podnožkou MICADONI MAMAIA se stanete součástí této exkluzivní společnosti a dokonale doplníte svůj interiér.

Individuální obchodní podmínky

Je potřeba upozornit, že výroba této podnožky je na zakázku a vrácení zboží je možné pouze v souladu s individuálními obchodními podmínkami dle odstavce 3.6. Proto si před nákupem pečlivě zkontrolujte všechna kritéria, abyste si byli jisti, že se produkt hodí do vašeho domova.

I přes tuto drobnou „obtíž“ se však rozhodně vyplatí tento kousek pořídit. Bude to nejen krásný doplněk interiéru, ale také praktický a pohodlný kousek nábytku.

Vyberte si svou oblíbenou barvu

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Podnožka MICADONI MAMAIA je dostupná v několika variantách. Kromě elegantní šedé barvy můžete zvolit například zlatavě hnědou nebo krémově bílou.

Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyjdeme vstříc a vyrobíme podnožku přesně podle vašich představ.

Podnožka MICADONI MAMAIA

Podnožka MICADONI MAMAIA s květinovým motívem