Rubriky
Maniac

Jídelní židle DIMO: moderní design s kombinací kovu a látky v šedém provedení

Jídelní židle DIMO od společnosti Atcomplet se stala velice oblíbenou. Důvodem je kombinace moderního designu s prvky kovu a látky v šedém provedení.

Elegantní vzhled pro moderní interiéry

Tato jídelní židle je vhodná pro moderní interiéry, jako jsou kuchyně, jídelny či kavárny. Její konstrukce je z pevné oceli v černém odstínu, což ji dělá velmi stabilní a odolnou.

Velkým benefitem této židle jsou čalounění sedáku a opěráku příjemnou a odolnou šedou látkou. Tento materiál poskytuje příjemný pocit při sednutí a zároveň snadno odolá drobným znečištěním.

Jemnost podtržená prošívaním

Jednou z nejkrásnějších vlastností této židle je prošívaní, které podtrhuje její jemnost. Tento detail dělá z jídelní židle DIMO nejen běžný nábytek, ale také dekorační prvek, který ozvláštňuje celkový vzhled interiéru, ve kterém se nachází.

Specifikace rozměrů a materiálů

Jídelní židle DIMO má vysokou nosnost 120 kg. Její rozměry jsou:
šířka: 45 cm,
hloubka: 55 cm,
výška: 86 cm,
výška sedáku: 48 cm.

Je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je látkové potahové plátno a ocel s práškovým nástřikem.

Montáž

Jídelní židle DIMO je dodávána v demontu, ale její sestavení je velmi snadné a intuitivní.

Celkově lze konstatovat, že jídelní židle DIMO od společnosti Atcomplet je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní designový prvek pro svůj interiér. Jeho kombinace kovu s látkou v šedosivém provedení dává této židli osobitý charakter, když ji provázejí prošité detaily. Navíc, její cena je více než přijatelná, což ji dělá vhodnou do mnoha domácností a interiérů.

Jídelní stůl s židlemi

Pokud vás tato jídelní židle zaujala a chcete si ji koupit, navštivte stránky Atcomplet.