Rubriky
Maniac

Hanah Home – Vícedílný obraz Waterfall 92 x 56 cm

Že to se štětcem neumíte?
To vůbec nevadí, protože tady u nás vám k vytvoření vlastního obrazu stačí jen metr a vhodné místo. Pak už stačí jen skládat jeden díl obrazu vedle druhého. A je to, za pět minut máte vytvořené vlastní velkolepé dílo.

Rozměry:

56 x 20 cm (1 díl)

42 x 17 cm (2 díly)

28 x 14 cm (2 díly)

Celkový rozměr: 92 x 56 cm

Materiál:

100% MDF o tloušťce 3 mm

Na našem e-shopu www.maliboo.cz můžete zakoupit vícedílný obraz s krásným názvem Waterfall. Obraz skládající se z pěti dílů je naprosto skvělým doplňkem interiéru. Krásné barvy obrazu spolu s vodopády na obraze vám dodají pocit uvolnění a pohody. Obraz se hodí ke všem typům nábytku a vyzdvihne vaše bydlení na novou úroveň.

Po šestileté zkušenosti s prodejem obrazů jsme se rozhodli pro vytvoření vlastní řady obrazů. S Hanah Home jsme vytvořili unikátní řadu obrazů pro každého zákazníka. Naše obrazy jsou tvořeny z kvalitního materiálu, kterým je 100% MDF o tloušťce 3 mm. Díky tomu naše obrazy získávají neobyčejnou kvalitu a dlouhou životnost.

Celkový rozměr 92 x 56 cm je ideální pro moderní interiér a naše obrazy u vás budou stát krásně na každé stěně. Pokud si nejste jisti, jak se obraz hodí do vašeho interiéru, rádi vám poskytneme profesionální poradenskou službu a pomůžeme vám s výběrem toho nejvhodnějšího obrazu.

Celý obraz je rozdělen do pěti dílů o rozměrech, které se snadno skládají vedle sebe. V případě, že byste si potřebovali poprvé sestavit vícedílný obraz, neváhejte nás kontaktovat. Na našich webových stránkách najdete také video návod, který vám ukáže, jak jednoduše sestavit vícedílný obraz z našeho sortimentu.

Hanah Home vícedílný obraz Waterfall je ideální volbou pro každého milovníka umění. Krásná barva obrazu a jeho umístění v interiéru dodávají každé místnosti krásu a dokonalost. Objednejte si naše obrazy na www.maliboo.cz a dopřejte si kousek luxusu i ve svém bydlení.