Rubriky
Maniac

Elegantní umyvadlová baterie Paffoni Vallone v černé barvě s podomítkovým tělesem RIN105NO


Elegantní umyvadlová baterie Paffoni Vallone v černé barvě

Umyvadlová baterie Paffoni Vallone v černé barvě s podomítkovým tělesem

Podomítková umyvadlová baterie v hranatém designu

Umyvadlová baterie Paffoni Vallone je jedinečnou kombinací moderního designu a praktické funkcionality. Její černé provedení s matným povrchem se hodí do každé koupelny s moderním minimalistickým stylem. Své uplatnění najde v bytových i komerčních prostorách.

Podomítkové těleso

Baterie Paffoni Vallone obsahuje podomítkové těleso RIN105NO, které umožňuje instalaci pouze s ovládací páčkou na umyvadle. Díky této funkci dosáhnete maximální úspory místa na ploše umyvadla. Podomítkové těleso se snadno a rychle instaluje pomocí šroubů a následně lze baterii snadno připojit.

Kvalitní materiály

Umyvadlová baterie Paffoni Vallone je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují pevnost, trvanlivost a dlouhou životnost. Baterie je navíc vybavena keramickým mísícím ventilem, který zajišťuje bezprůtokovou funkci i po mnoha letech používání.

Umyvadlová baterie Paffoni Vallone v černé barvě vysoká

Závěr

Umyvadlová baterie Paffoni Vallone je ideální volbou pro všechny, kteří hledají moderní a elegantní řešení pro svou koupelnu. S její pomocí dodáte koupelně ten správný nádech luxusu a elegance. Objednejte si baterii ještě dnes a bude mít koupelna nový rozměr!