Rubriky
Maniac

Elegantní box spring postel Barone 180×200 v šedé barvě

Postele typu boxspring jsou vhodně skládané z různých vrstev materiálů a systémů, které vytváří perfektní místo pro spánek a odpočinek. Výška horní matrace zajišťuje pohodlné zvednutí i dosednutí.

Boxspring postel Barone

Konstrukční provedení postele

Předností boxspring postelí je konstrukční provedení postele, které se skládá z několika částí. Nejdůležitější částí je spodní box postele, který tvoří dřevěný box (úložný prostor), na něm uložená pružinová matrace typu Bonell a na ní pěnový topper. Výsledkem tohoto složení je neobyčejně vysoká zdvihová výška celkové postele. Tato zdvihová výška nám zaručuje dokonalé okopírování fyziologického tvaru těla, kvalitní relaxaci při odpočinku a spánku.

ROZMĚRY:
182x207x122cm
Ložná plocha: 180x200cm
Výška ložné plochy: 65cm

Manželské dvojlůžko

Nejlepším začátkem dne je kvalitní spánek v noci. Tato postel vám poskytne takové pohodlí a kvalitu, že budete vstávat s úsměvem každý den. Toto je elegantní manželská postel s vysokým čelem pro pohodlné sezení. Kvalitní provedení manželské postele zajistí příjemné spaní i dlouhou životnost. Postel je dodávána s roštem a matracemi. Využijte akční ceny a udělejte si radost krásnou a pohodlnou postelí ve vysoké kvalitě.

Poznámka: Polštářky a deka jsou pouze dekorativní, nejsou součástí. Celková nosnost je 250kg.

Detail postele Barone

Tuto moderní boxspring postel je možné zakoupit za akční cenu a s rozměry 180x200cm nabízí dostatek prostoru pro váš noční odpočinek. Svěží šedá barva přinese do vaší ložnice útulnost a moderní vzhled. Postel je dodávána včetně matrací a díky svému konstrukčnímu provedení poskytuje perfektní podporu těla v oblasti ramen, beder a kolen. Součástí postele jsou také 2x úložný prostor, na které snadno uskladníte své věci a učiníte tak víc místa v ložnici.