Rubriky
Maniac

Černý úložný box Compactor XXL Black Edition 3D – skvělý nástroj na ukládání oblečení pod postel!

Ať žije pořádek. Už žádné poházené věci, které není kam dát. Více úložného prostoru, co ale nezabere celý pokoj. To je přesně to, co potřebujete, pokud toužíte po dokonalém pořádku.

Potřebujete úložný prostor pro věci, které denně nepotřebujete?

Jsou tyto věty na předních příčkách vašeho seznamu cílů? Potom si připravte fix, za nedlouho je můžete spokojeně odškrtnout. Na vše existuje řešení a díky šikovnému boxu nepořádek hravě sklidíte.

Compactor XXL Black Edition 3D – praktická i stylová volba

Značka Compactor se postará o praktické i stylové zpracování a na vaše skříně i komody bude radost pohledět. Tyto černé úložné boxy mají moderní design a vynikající funkčnost.

Některé oblečení nepotřebujete každý den. Můžete je vyzkoušet na jiný roční čas, na speciální příležitosti nebo na určité aktivity jako například outdoorové sporty. Ukládání tohoto oblečení na ideální místo může být někdy problém. Jsou to často větší kusy oblečení, které nevyžadují pravidelné využívání.

Compactor XXL Black Edition 3D úložný box na oblečení pod postel může být řešení tohoto problemu. Vhodný pro ukládání oděvů, polštářů, plédů a dalších kusů domácího textilu.

Kvalitní materiál a objemné provedení

Rozměr boxu je 65 x 50 x 15,5 cm a rozměr vakuového pytle je 90 x 75 / 47 x 50 cm. Objem boxu je 145 litrů. Vakuové pytle pomáhají chránit uložený textil před vlhkostí, prachem a moly.

Díky vysoké kvalitě materiálu a odolnosti si box lze použít opakovaně. Je vyroben z kvalitního materiálu odolného proti roztržení a snadno se skládá a rozmístí.

Na závěr, pokud si chcete užít více prostoru a udržovat domácnost v pořádku, může být Compactor XXL Black Edition 3D úložný box na oblečení pod postel ideálním řešením pro vás. Prohlédněte si produkt na stránkách Codina.cz zde.